Slik spilles 2.divisjon avdeling 2
22.12.2018
NFF har presentert kamp-programmet for 2019. Nå er det opp til klubbene å bli enige om tidspunkt og hvilken av dagene i helgen som passer best i forhold til reise-logistikk. 

I avdeling 2 ser oppsettet slik ut. Klubbene møtes 12. januar for å spikre endelig terminliste. 

Seriestart 13.april.
Serierunde 2 spilles 2.påskedag.
Sommerferie fra 22.juni til 20.juli.
Siste serierunde spilles 26.oktober.

Foto: Odd Løvset/Hordalandfotball.no 

Runde 1  13/4
Alta - Mjølner
Asker - Kjelsås
Bærum - Odd 2
Fram - Elverum
Oppsal - Florø
Sotra - Grorud
Åsane - Senja
 
Runde 2  22/4
Elverum - Bærum
Mjølner - Oppsal
Florø - Sotra
Grorud - Alta
Kjelsås - Åsane
Odd 2 - Fram
Senja - Asker
 
Runde 3  27/4
Alta - Senja
Asker - Odd 2
Bærum - Florø
Fram - Grorud
Oppsal - Kjelsås
Sotra - Mjølner
Åsane - Elverum
 
Runde 4  4/5
Mjølner - Åsane
Florø - Asker
Fram - Sotra
Grorud - Bærum
Kjelsås - Alta
Odd 2 - Oppsal
Senja - Elverum
 
Runde 5  11/5
Alta - Sotra
Asker - Grorud
Elverum - Mjølner
Kjelsås - Bærum
Oppsal - Fram
Senja - Odd 2
Åsane - Florø
 
Runde 6  18/5
Bærum - Alta
Mjølner - Kjelsås
Florø - Elverum
Fram - Senja
Grorud - Oppsal
Odd 2 - Åsane
Sotra - Asker
 
Runde 7  25/5
Alta - Fram
Asker - Bærum
Elverum - Odd 2
Kjelsås - Florø
Oppsal - Sotra
Senja - Mjølner
Åsane - Grorud
 
Runde 8  1/6
Bærum - Åsane
Mjølner - Odd 2
Florø - Senja
Fram - Asker
Grorud - Kjelsås
Oppsal - Alta
Sotra - Elverum
 
Runde 9  8/6
Asker - Alta
Elverum - Grorud
Mjølner - Florø
Kjelsås - Fram
Odd 2 - Sotra
Senja - Bærum
Åsane - Oppsal
 
Runde 10  15/6
Alta - Elverum
Bærum - Mjølner
Florø - Odd 2
Fram - Åsane
Grorud - Senja
Oppsal - Asker
Sotra - Kjelsås
 
Runde 11  22/6
Bærum - Sotra
Elverum - Oppsal
Mjølner - Fram
Florø - Grorud
Odd 2 - Alta
Senja - Kjelsås
Åsane - Asker
 
Runde 12  20/7
Alta - Florø
Asker - Mjølner
Fram - Bærum
Grorud - Odd 2
Kjelsås - Elverum
Oppsal - Senja
Sotra - Åsane
 
Runde 13  27/7
Bærum - Oppsal
Elverum - Asker
Mjølner - Grorud
Florø - Fram
Odd 2 - Kjelsås
Senja - Sotra
Åsane - Alta
 
Runde 14  3/8
Alta - Bærum
Asker - Senja
Fram - Odd 2
Grorud - Elverum
Kjelsås - Mjølner
Oppsal - Åsane
Sotra - Florø
 
Runde 15  10/8
Alta - Oppsal
Bærum - Asker
Elverum - Sotra
Florø - Kjelsås
Odd 2 - Mjølner
Senja - Grorud
Åsane - Fram
 
Runde 16  17/8
Asker - Åsane
Mjølner - Elverum
Fram - Alta
Grorud - Florø
Kjelsås - Senja
Oppsal - Odd 2
Sotra - Bærum
 
Runde 17  24/8
Alta - Asker
Bærum - Fram
Elverum - Kjelsås
Florø - Mjølner
Odd 2 - Grorud
Senja - Oppsal
Åsane - Sotra
 
Runde 18  31/8
Asker - Fram
Elverum - Florø
Mjølner - Senja
Grorud - Åsane
Kjelsås - Odd 2
Oppsal - Bærum
Sotra - Alta
 
Runde 19  7/9
Alta - Åsane
Asker - Oppsal
Bærum - Kjelsås
Fram - Mjølner
Grorud - Sotra
Odd 2 - Elverum
Senja - Florø
 
Runde 20  14/9
Elverum - Senja
Mjølner - Alta
Florø - Bærum
Kjelsås - Asker
Oppsal - Grorud
Sotra - Fram
Åsane - Odd 2
 
Runde 21  21/9
Alta - Kjelsås
Asker - Sotra
Bærum - Elverum
Fram - Oppsal
Grorud - Mjølner
Odd 2 - Florø
Senja - Åsane
 
Runde 22  28/9
Elverum - Fram
Mjølner - Asker
Florø - Alta
Kjelsås - Grorud
Odd 2 - Senja
Sotra - Oppsal
Åsane - Bærum
 
Runde 23  5/10
Alta - Odd 2
Asker - Elverum
Bærum - Grorud
Fram - Florø
Oppsal - Mjølner
Sotra - Senja
Åsane - Kjelsås
 
Runde 24  12/10
Elverum - Alta
Mjølner - Sotra
Florø - Åsane
Grorud - Asker
Kjelsås - Oppsal
Odd 2 - Bærum
Senja - Fram
 
Runde 25  19/10
Alta - Grorud
Asker - Florø
Bærum - Senja
Fram - Kjelsås
Oppsal - Elverum
Sotra - Odd 2
Åsane - Mjølner
 
  Runde 26    26/10  
Elverum - Åsane
Mjølner - Bærum
Florø - Oppsal
Grorud - Fram
Kjelsås - Sotra
Odd 2 - Asker
Senja - Alta
 

Foto: